ONLİNE KAYIT

Size özel kayıt hazırlayabilmemiz için katılacağınız kursu berlirleyip formu eksiksiz doldurunuz...

 • 0 (554) 405-7115

  whatsapp

  Beko Loder

  Yazı Boyutu

  BEKO LODER

  Kazıma ve Yükleme (Kanal Kazıyıcı (Beko Loder)) İş Makinesi Operatörü Yetiştirme Kursu, Paletli ve lastik tekerlekli yükleyicileri ve ataşmanlarını kullanarak, çeşitli malzemeleri yükleme, taşıma, tünel kazma vb. işlemleri emniyetli bir şekilde gerçekleştirme ve yükleyicinin bakım ve kontrolünü yapma bilgi ve becerisine sahip nitelikli kişiler bu aracı kullanabilmek için iş kanununa göre Kazıma yükleme Beko Loder Operatör belgesi almalıdır.

  Beko Loder belgesi nasıl alınır ?

  Kazıma ve Yükleme (Kanal Kazıyıcı (Beko Loder )) ehliyeti için kursiyer 25 soruluk makina ve iş güvenliği ile ilgili teste tabi tutulur. Sınav sonucunda 70 puan alan kursiyer başarılı olmuş olup; uygulama sınavına girmeye hak kazanır.Aynı gün içinde de uygulama sınavına girer.Uygulama sınavında da başarılı olan kursiyer sertifika  almaya hak kazanır.Sınavların herhangi birinden başarısız olma  durumunda tekrar sınav harcını yatırıp sınava girebilir.Toplam sınav hakkı  4 ´tür.

  Lastikli Beko Loder kullananlar, herhangi bir sınıf ehliyeti olan kursiyer Operatör Belgesini G sınıfı olarak işletebilir. Ehliyete işletme nüfus müdürlüklerinde yapılıp;2021 yılı için masrafı 1638 TL´dir.

  Gerekli Belgeler

  1-Kimlik Fotokopisi

  2-Ehliyet Fotokopisi(Ehliyeti olanlar için)

  3-Diploma Fotokopisi veya Öğrenci Belgesi (Öğrenim Belgesi e-devletten alınabilir.)

  4-Sabıka Kaydı (E-devlet)

  5-İkametgah Belgesi (E-devlet)

  6-Sağlık Raporu (Aile Hekiminden sürücüler için olacak)

  7-2 adet biometrik fotoğraf

  8-HES Kodu

  Daha ayrıntılı bilgi için Fatih Sürücü ve Operatörlük Kursu ile temasa geçiniz. 

  Bize ulaşın
  0462 229 05 66 - 0 532 346 46 29

  Whatsap:0554 405 7115